по-русски украiнською en pl de

Про компанію

Компанія «Анкор Одеса» була заснована в квітні 2008 року як приватне підприємство. Вже в липні 2008 року було підписано перший довгостроковий контракт. На даний момент працівники компанії виконують суднові малярні роботи на території Польщі. В найближчому майбутньому планується співпраця з судноверфями Німеччини і Фінляндії.

При працевлаштуванні компанія «Анкор Одеса» бере на себе всі труднощі по оформленню медичної і цивільної страховок, робочої візи і дозволу на працю, оплату переїзду до місця роботи, харчування, мешкання в готелі і проїзду від готелю до місця роботи.

Для оформлення на роботу вам необхідно мати цивільний паспорт, ідентифікаційний код, закордонний паспорт, свідоцтво про освіту, трудову книжку, бажання запрацювати і можливість виїхати за межу на тривалий термін.

Робота в «Анкор Одеса» - ваш шанс подивитися мир і заробити гроші. Але ми не пропонуємо тисячі доларів просто так. Ми просто даємо можливість отримувати нормальну, за європейськими мірками, зарплату за роботу в якій ви є професіоналом.

A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Function eregi() is deprecated

Filename: views/main_ua.php

Line Number: 65