по-русски украiнською en pl de

Робота піскоструминником

робота піскоструминникомЗаглянемо в словник:

Піскоструминник - той, хто виконує роботи на піскоструминному апараті.

Таким чином нам треба докладніше зупинитися не на самій професії, а на піскоструминному апараті і самому визначенні піскоструминного очищення.


Що називають піскоструминним очищенням

Піскоструминним очищенням називають очищення поверхні під впливом піску як шліфувального засобу, який за допомогою стислого повітря з великою швидкістю відправляється на об`єкт, що очищається, через сопло. І, не дивлячись на те, що подібний процес в термінології називають абразівоструйной очищенням, надалі вживатиметься прийняте на практиці найменування «піскоструминне очищення».

За допомогою піскоструминного методу є можливість досягти різних ступенів очищення. Ступені очищення металевих поверхонь розділяються на чотири групи:

Вибір групи очищення необхідно визначати на самому початку роботи, і залежить вона від того, яке покриття нанесли на поверхню: емалеве, антикорозійне, фарбу ґрунтовки, пластмасове або цинкове покриття і так далі.

Призначення процесу піскоструминного очищення

Обробляючи металеві поверхні струменем піску, процес обробки виконує дві функції: очищає поверхню і при цьому додає їй шорсткість. Така подвійна дія досягається за допомогою частинок, які з величезною швидкістю врізаються в поверхню металу. Поверхня обробляється, або їй додається шорсткість у вигляді конкретної текстури ґрунтовки. Загалом і в цілому, після обробки поверхня металу є відмінною основою для зчеплення із захисними покриттями.

Підприємці розуміють, що захист від корозії обходиться дешевше, ніж заміна іржавих частин конструкції. Через це зараз всі прагнуть до того, щоб замість дешевих колись лакофарбових матеріалів застосовувати покриття, які стоять дорожче, але при цьому набагато довговічніше. Відмінність в ціні при покупці цілком компенсується великою довговічністю і відсутністю необхідності нового фарбування через короткі проміжки часу.

Проте найбільша довговічність покриття досягається лише у тому випадку, коли поверхня була спочатку оброблена за допомогою піскоструминного апарату правильно. В тому випадку, якщо з поверхні цілком не забираються всі нашарування, то немає сенсу застосовувати покриття вищої якості, оскільки корозійний процес продовжиться під шаром фарби.

З іншого боку, початкова обробка поверхні за допомогою піскоструминного апарату, при правильному його проведенні, вважається економічним методом, за допомогою якого є можливість отримати необхідну основу ґрунтовки для нанесення покриття.

Зараз практично будь-яка фабрика виробляє певні правила попередньої обробки поверхонь, до нанесення покриттів. Через це, до того як вносити саму пропозицію про об`єкт чищення, настійно рекомендується отримати у виробників захисних покриттів консультації про те, який вид початкового піскоструминного очищення вони пропонують застосовувати, маючи на увазі майбутнє нанесення покриття.

A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Function eregi() is deprecated

Filename: views/main_ua.php

Line Number: 65