по-русски украiнською en pl de

Статті по суднобудуванню

Маляр

Існують різні спеціалізації, які часто об`єднують одним загальним словом, - маляр. Це і маляр-антікоррозіонщик, і судновий маляр, і маляр по металу, і маляр по фасадах і багато інших. Автор статті намагається максимально повно розкрити багатогранність професії маляра і розповісти про неї в деталях.

Піскоструминник

Якщо вірити тлумачним словникам, піскоструминник - людина, що виконує роботи на піскоструминному апараті. У цій статті ми детально розглядаємо не конкретну професію, а саме визначення піскоструминного очищення і, власне, піскоструминний апарат.

Судноверфі Німеччини

Суднобудівні заводи Німеччини пережили на початку дев`яностих років серйозну кризу, причиною якої став розвал СРСР, і яка трохи не привела до банкрутства найбільших верфей Східної Німеччини. Тільки грамотна політика інвестування і передача верфей новим власникам змогла допомогти заводам не тільки вийти з кризи, але і значно перевершити свої минулі показники.

Судноверфі Польщі

Входження Польщі в Євросоюз принесло, окрім багатьох позитивних ефектів і деякі негативні, як те - примусове зниження виробництва польських судноверфей. З цієї ситуації на сьогоднішній день з успіхом вийшла тільки Гданська верф, яка продовжує збільшувати об`єми, приймати і виконувати замовлення і збільшувати кількість своїх працівників.

Суднобудування в Україні

Після розпаду Радянського Союзу в спадщину Україні дісталася потужна суднобудівна база. Проте політична і фінансова криза буквально за декілька років змогла практично повністю знищити суднобудівну інфраструктуру України. Чи зможе вона піднятися з колін і знов стати конкурентноздатною?

A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Function eregi() is deprecated

Filename: views/main_ua.php

Line Number: 65